08-6516000

תו ירוק

חשוב לנו שתהנו בחופשה ושתחזרו הביתה בשלום ובהתאם לכך אנו מקפידים על התו הסגול והנחיות משרד הבריאות:

תו ירוק / בדיקות קורנה מהירות

בהתאם להנחיות משרד הבריאות המעודכנות: הכניסה למלון תתאפשר בהצגת תו ירוק, תעודת מחלים או בהצגת בדיקת PCR שלילית שנעשתה 72 שעות בטרם ההגעה למלון. ילדים עד גיל 12 אינם נדרשים לבצע בדיקה. ניתן לבצע בדיקות מהירות בתוספת תשלום בשרפ (שירותי רפואה פרטית) הנמצא מחוץ למלון בתוספת תשלום.

תו ירוק / בדיקות קורנה מהירות

בהתאם להנחיות משרד הבריאות המעודכנות: אורחים מגיל שלוש ומעלה חייבים להציג תעודת חיסון / מחלים או תוצאות בדיקת קורונה שלילית (PCR), שבוצעה עד 72 שעות לפני מועד ההגעה, או בדיקה מהירה אותה יש לבצע כל 24 שעות. הבדיקות המהירות מתבצעות במרכזי מגן דוד אדום ברחבי הארץ או במעבדות שאושרו על ידי משרד הבריאות - בתשלום. ילדים עד גיל 12 זכאים לבצע את הבדיקה ללא עלות. ניתן לפנות למגן דוד אדום בטלפון 3101* המפעיל כ-120 עמדות בדיקת מהירה. לאורחי מלון פאלמס באילת, מתאפשרת בדיקה מהירה בעלות של 60 שקלים המתבצעת בשרפ מחוץ למלון. מלון פאלמס פתוח להנאתכם עפ"י הנחיות משרד הבריאות, כולל חדרי אוכל, בריכות שחייה וחדרי כושר. אנו מזמינים אתכם לתכנן את חופשתכם הבאה כאן באתר, ומחכים לפגוש אתכם בחופשתכם.

חיטוי המלון

במלון יש שמירה על היגיינה בחדרי האורחים על פי הנחיות משרד הבריאות ובתדירות גבוהה מהרגיל. אנו מקפידים על חיטוי וניקיון השטחים הציבוריים תוך התמקדות בדלפקי הקבלה, מעליות ,משטחי מגע, איזור הבריכה, שירותים ציבוריים, ספא ועוד... באמצעות חומרי חיטוי על בסיס אקונומיקה או חומרי ניקוי בריכוזים מתאימים שאושרו ע"י משרד הבריאות.

היגיינה אישית וחדר האוכל

צוות המלון המלון מצוייד בציוד מגן תקני לשימוש במהלך כל שעות העבודה ועבר הדרכות לשמירה על ההיגיינה ובטיחות בכפוף להנחיות משרד הבריאות. ברחבי המלון תמצאו מתקנים לחיטוי ידיים במקומות נגישים. ארוחת הבוקר שלנו בסגנון בופה אך לצורך שמירה על בריאות האורחים, המנות מוצגות בכלים אישיים לבחירת האורחים.

ריחוק חברתי

בשטחים הציבוריים מנוהלת הושבה על פי הנחיות מרחק ההפרדה הנדרש ואמו מקפידים על מספר הסועדים בכל ארוחה בהתאם להנחיות משרד הבריאות: שמירת מרחק של 2 מטר בין אדם לחברו, בהתאם להנחיות משרד הבריאות. סימון שמירת מרחק במוקדים שונים במלון בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

רחצה בבריכת המלון

כמות הרוחצים או בשטח הבריכה לפי הנחיות משרד הבריאות והנהלת המלון. מגבות הרחצה הן לשימוש אישי ואין להעבירן מאורח לאורח. כניסה למלתחות בחבישת מסיכה בלבד ללא שימוש במקלחות, אך ורק לנוחיות. יש לשמור על ריחוק חברתי בין כל משפחה גרעינית של שני מטרים לפחות שהייה בתוך המים וכמות הרוחצים לשיקול המציל ע"פ הנחיות משרד הבריאות.

דילוג לתוכן