08-6516000

התו הסגול

חשוב לנו שתהנו בחופשה ושתחזרו הביתה בשלום ובהתאם לכך אנו מקפידים על התו הסגול והנחיות משרד הבריאות:

תו ירוק / בדיקות קורנה מהירות

כניסת אורחים תתאפשר בהתאם לתו הירוק כמפורט: אורחים בעלי תעודת מתחסן, אורחים בעלי תעודת מחלים. ילדים מתחת לגיל 16 עם תשובה שלילית מבדיקת pcr 48 שעות לפני מועד האירוח. בדיקות קורונה מהירות כל 24 שעות, לכל הגילאים ניתן לעשות דרך שר"פ אילת בעלות של 75 שח לאדם.

תו ירוק / בדיקות קורנה מהירות

כניסת אורחים תתאפשר בהתאם לתו הירוק כמפורט: אורחים בעלי תעודת מתחסן, אורחים בעלי תעודת מחלים. ילדים מתחת לגיל 16 עם תשובה שלילית מבדיקת pcr 48 שעות לפני מועד האירוח. בדיקות קורונה מהירות כל 24 שעות לכל הגיליאים. בדיקות קורונה מהירות כל 24 שעות, לכל הגילאים ניתן לעשות דרך שרפ אילת בעלות של 75 שח לאדם.

חיטוי המלון

במלון יש שמירה על היגיינה בחדרי האורחים על פי הנחיות משרד הבריאות ובתדירות גבוהה מהרגיל. אנו מקפידים על חיטוי וניקיון השטחים הציבוריים תוך התמקדות בדלפקי הקבלה, מעליות ,משטחי מגע, איזור הבריכה, שירותים ציבוריים, ספא ועוד... באמצעות חומרי חיטוי על בסיס אקונומיקה או חומרי ניקוי בריכוזים מתאימים שאושרו ע"י משרד הבריאות.

היגיינה אישית וחדר האוכל

צוות המלון המלון מצוייד בציוד מגן תקני לשימוש במהלך כל שעות העבודה ועבר הדרכות לשמירה על ההיגיינה ובטיחות בכפוף להנחיות משרד הבריאות. ברחבי המלון תמצאו מתקנים לחיטוי ידיים במקומות נגישים. ארוחת הבוקר שלנו בסגנון בופה אך לצורך שמירה על בריאות האורחים, המנות מוצגות בכלים אישיים לבחירת האורחים.

ריחוק חברתי

בשטחים הציבוריים מנוהלת הושבה על פי הנחיות מרחק ההפרדה הנדרש ואמו מקפידים על מספר הסועדים בכל ארוחה בהתאם להנחיות משרד הבריאות: שמירת מרחק של 2 מטר בין אדם לחברו, בהתאם להנחיות משרד הבריאות. סימון שמירת מרחק במוקדים שונים במלון בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

רחצה בבריכת המלון

כמות הרוחצים או בשטח הבריכה לפי הנחיות משרד הבריאות והנהלת המלון. מגבות הרחצה הן לשימוש אישי ואין להעבירן מאורח לאורח. כניסה למלתחות בחבישת מסיכה בלבד ללא שימוש במקלחות, אך ורק לנוחיות. יש לשמור על ריחוק חברתי בין כל משפחה גרעינית של שני מטרים לפחות שהייה בתוך המים וכמות הרוחצים לשיקול המציל ע"פ הנחיות משרד הבריאות.

דילוג לתוכן