08-6516000

חדר משפחתי

חדר משפחה לזוג + 3 ילדים 

חדר גדול ומרווח בגודל ממוצע של 50 מ"ר המתאים לאירוח משפחות עד זוג + 3 ילדים. החדר כולל  מיטה זוגית או 2 מיטות נפרדות , ספה זוגית נפתחת + ספת יחיד נפתחת .  אמבטיה , מסך  LED  50 אינצ' עם חבילת ערוצים של יס , מיזוג אוויר, מיבש שיער, מיני מקרר, כספת אישית, פינת ישיבה וערכת קפה. 

חדר משפחה לזוג + 3 ילדים עם טרסה

חדר משפחה גדול ומרווח בגודל ממוצע של 50 מ"ר בעל מרפסת גדולה הצופה לנוף הרי אדום או העיר אילת .מתאים לאירוח משפחות עד זוג + 3 ילדים.  החדר כולל  מיטה זוגית או 2 מיטות נפרדות ,ספה זוגית נפתחת + ספת יחיד נפתחת.  אמבטיה, מסך  LED 50 אינצ' עם חבילת ערוצים של יס , מיזוג אוויר, מיבש שיער, מיני מקרר, כספת אישית, פינת ישיבה וערכת קפה. 

חדר משפחה לארבעה מבוגרים

חדר משפחה גדול ומרווח בגודל ממוצע של 44 מ"ר המתאים לאירוח משפחות עד ארבעה מבוגרים או זוג + 2 . החדר כולל  2 מיטות זוגיות או 4 מיטות נפרדות, אמבטיה, מסך  LED 50 אינצ' עם חבילת ערוצים של יס , מיזוג אוויר, מיבש שיער, מיני מקרר, כספת אישית, פינת ישיבה וערכת קפה. 

חדר משפחה גרנד לזוג + 4 ילדים 

חדר משפחה גדול ומרווח במיוחד בגודל ממוצע של 54 מ"ר המתאים לאירוח משפחות של  זוג + 4 ילדים. החדר כולל  מיטה זוגית או 2 מיטות נפרדות ו2 ספות זוגיות נפתחות.  אמבטיה מסך  LED 50 אינצ' עם חבילת ערוצים של יס , מיזוג אוויר, מיבש שיער, מיני מקרר, כספת אישית, פינת ישיבה וערכת קפה. 

כל חדרים שלנו:

דילוג לתוכן